Порошок цедры лимона

SIDRUNIKOOREPULBER

Pagarite ja küpsetamist armastavate kodukokkade lemmik. Asendab küpsetamisel riivitud sidrunikoort ja annab tsitruselise hapuka maitse. Sidrunikoor sisaldab väga vähe kaloreid, palju kiudaineid ja rikkalikult C-vitamiini.

Sidrunikoor sisaldab antioksüdanti nimega D-limoneen, mille puhul on leitud, et see aktiveerib maksas ensüümid, mis võtavad osa keha toksiinidest vabastamise protsessist.

Kasutamine: küpsetistes, salatites, smuutides, jogurtites, jäätise valmistamisel.

MÕJU NAHALE

Paljusid nahaprobleeme nagu kortsud, pigmentatsioon, akne, tumedad laigud jne peetakse vananemisprotsessi märkideks, vabadel radikaalidel on selles protsessis väga oluline roll. Sidrunikoor on looduslik C-vitamiini ja sidrunhappe allikas, mis aitab puhastada keha veresooni ja eemaldada kõik naharakkudes sisalduvad lisandid. See parandab naha tervist ja väljanägemist.

C-VITAMIIN

Sidrunikoor sisaldab rikkalikult sidrunhapet, mis takistab hambaravi ja igemetega seotud probleemide teket. Seetõttu on koore ära viskamise asemel parem süüa. Meremehed võtsid juba ammustel kaugetel aegadel pikkadele merereisidele kaasa sidruneid, et vältida C-vitamiini puudusest skorbuuti. C-vitamiini puudus põhjustab teadaolevalt mitmesuguseid hamba- ja igemeprobleeme.

KAERAHELBEKÜPSISED

Tee sidrunikoorega kaerahelbeküpsiseid. Vaja läheb 100 g kaerahelbeid; 1 suur muna; 50 g võid, 3 spl pruuni suhkrut ja natuke sidrunikoorepulbrit.
Sulata või, sega kõik ained segamini. Tee väikesed pätsid ja aseta küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile. Küpseta ca 12-18 minutit 225 kraadi juures. 

Kas jahvatatud sidrunikoorele on lisatud töötmise käigus lisaaineid?

Lisaaineid ei ole, tegemist on 100% puhta ja naturaalse tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kus jahvatatud sidrunikoort kasutada?

Jahvatatud sidrunikoort on hea lisada erinevatesse kookidesse, küpsetistesse. Samuti on sidrunikoor mõnus lisand kastmete ja marinaadide valmistamisel.

Kas sidrunikoore pulbri jaoks kasutatud sidrunid on ökoloogiliselt puhtad?

Jah, sidrunid on pärit ökoloogiliselt puhastest ja kontrollitud sidrunikasvandustest.

Close
Сушка, измельчение и упаковка пищевых продуктов © Copyright 2021. Все права защищены Tootmistugi OÜ
Close