Жареные соевые бобы

RÖSTITUD SOJAUBA – tervislik snäkk

Sojaoad on Eestis kasvatatud, Eestis töödeldud, Eestis röstitud. Mõnusalt krõbedaks röstitud tervislikud snäkid. Sojaubade röstimisel ei ole kasutatud õli. GMO vaba.

Soja soodustab aktiivset ja pikaealist elu, kaitseb meid paljude haiguste eest.

PUHASTAJA

Soja puhastab organismi radioaktiivsetest ja mürgistest ainetest tänu fosforiühenditele. Kuna soja sisaldab fosforiühendeid, mis seovad mürgiseid aineid ja viivad need seedetrakti kaudu organismist välja. Sojat sisaldavad preparaadid on kasulikud mitmete mürgistuste puhul ja on kasutusel ka kiiritustõve ravis, puhastades organismi radioaktiivsetest ainetest.

ELUJÕUD

Soja on asendamatu vitaalsuse ja elujõu säilitaja vanemas eas, sest eaga hormonaalne talitlus nõrgeneb. Sojas leiduvad taimsed nais- ja meessuguhormoonid – östrogeenid on sarnased inimorganismis toodetud hormoonidega

Sojat ei tohiks tarvitada inimesed kellel on sojaallergia või kes on neeruhaiged – soja on väga kaaliumirikas

KAAL

Süües sojatoite on rahulolu tunne pikem ja parem. Suurele valgusisaldusele vaatamata leidub sojas vähe süsivesikuid, mis teeb sojatooted kaalujälgijatele eriti sobilikuks. Soja on tänuväärt toiduaine tasakaalustatud dieedi osana. Sojatoodetes on tervislik rasvasisaldus: madal küllastunud rasvade poolest ja rikas küllastumata rasvade poolest, siis aitavad need säilitada tervislikku kaalu..

Kas röstitud sojaubadele on lisatud töötlemise käigus lisaaineid?

Lisaaineid ei ole, tegemist on 100% puhta ja naturaalse tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kas sojatooted sobivad diabeetikutele?

Jah, soja tasakaalustav veresuhkru ja insuliinitaset. Seepärast on sojatooted diabeetikutele asendamatud.

Kas soja on Eesti päritolu?

Jah, röstitud sojaoad on GMO-vabad ja kasvatatud Eestis. 

Close
Сушка, измельчение и упаковка пищевых продуктов © Copyright 2021. Все права защищены Tootmistugi OÜ
Close