Õunajahu

MAHE ÕUNAJAHU

Õunad ja õunajahu sisaldavad väärt vitamiine ja ohtralt mineraalaineid, nagu näiteks kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi ning kiudaineid – need kõik on vajalikud organismi normaalseks toimimiseks. Öeldakse ju, et üks õun päevas hoiab arsti eemal

HEA UNI

Lisaks kaaliumile on õunas rohkesti magneesiumi, mis aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Vähesel määral leidub õunas ka kaltsiumi, fosforit ja rauda.

TERVISLIK

Õunas leidub pea kõiki toitaineid, olulisi vitamiine ja mineraalaineid, nagu näiteks kaalium, mis reguleerib vee hulka kudedes, aitab vererõhku normis hoida, stimuleerib mürgiste jääkide eraldumist ning mõjub hästi naha tervisele. Kaaliumit on vaja ennekõike lihaste, sealhulgas südamelihase tööks.

KASUTAMINE

Õunajahu sobib kasutamiseks magustoitudes, smuutis, jogurtis, kastmetes, salatites. küpsetistes. Proovi õunajahuga pannkooke või lisa küpsiseretseptile ca 20% õunajahu.

Kas õunajahule on lisatud töötlemise käigus lisaaineid?

Lisaaineid ei ole, tegemist on 100% puhta ja naturaalse tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kas õunajahu on võimalik kasutada smuutides ja jogurtites?

Muidugi! Proovi lisada õunajahu hommikusmuutile või maitsestamata jogurtile. Lisa kaunistuseks viilutatud õuna ja maitse tugevdamiseks kaneeli. Tulemus on suurepärane.

Kas õunajahu on Eesti päritolu?

Jah, omatoodangus eelistame alati Eestis kasvatatud toiduaineid. Õunajahu on 100% naturaalne Eesti toode.

Close
Toiduainete kuivatamine, jahvatamine ja pakendamine © Copyright 2021. Kõik õigused kaitstud Tootmistugi OÜ
Close