Kuivatatud Porgand

Kuivatatud porgand tootmistugi

PUHAS EESTI MAITSE

Eestis kasvatatud, Eestis töödeldud, Eestis kuivatatud, Eestis jahvatatud.

150g kuivatatud porgandit vastab 1 kg värskele porgandile.

Porgandi kasulike ainete abil suudab organism paremini võidelda kurgu-, bronhi- ja kopsuhaigustega. On üldse hea ülemiste hingamisteede külmetushaiguste puhul, milleks soovitatakse porgandijahu lisada meega teele ja lastele sooja piima sisse.

LOODUSLIK

Porgandi biokeemiline koostis on varieeruv ning oleneb kasvukoha mullast, ilmastikust ja kasutatavatest agrotehnikavõtetest ning paljudest teistest teguritest.

TERVISLIK

Porgandit kasutatakse toiduks üldtugevdava vahendina suure füüsilise ja vaimse koormuse ning paljude haiguste puhul. Taimravikirjandus pakub väga sageli porgandimahla kasutamist. Seda valmistatakse tavaliselt riivitud porgandist pressimise teel

NÄGEMINE

Porgand soodustab laste kasvu ja arengut. A-vitamiin on vajalik limaskestade ja naha ainevahetuses, rakkude, luukoe, hammaste, juuste ja küünte korrashoius ja arengus, tugevdab nägemist.

Korduma kippuvad küsimused kuivatatud porgandi kohta?

Kas kuivatatud porgandile on lisatud töötmise käigus aineid?

Lisaained ei ole, tegemist on 100% puhta ilma lisanditeta tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kas kuivatatud porgandi graanuleid võib blenderis lisada smuutile?

Muidugi! Smuutid ja värsked kokteilis on suurepärane viis saada porgandist enim vitamiine kätte. Lisaks annab porgand joogile looduslikku magusust.

Kas porgand on Eesti päritolu?

Omatoodangus eelistame alati Eestis kasvatatud toiduaineid. Mahlapressimise jääkidest tehtud porgandijahul ja graanulitel on päritoluks Eestis tegutsevad väiksed mahlatootjad. 

Close
Toiduainete kuivatamine, jahvatamine ja pakendamine © Copyright 2021. Kõik õigused kaitstud Tootmistugi OÜ
Close