Kuivatatud Pohlad

KUIVATATUD POHLAD

Kuivatatud pohlad on tervislik snäkk ja hea kaalulangetamisel. Vitamiinirikkad pohlad hõlbustavad seedimist ja ravivad hingamisteede haigusi. Pohlades on olulisel hulgal erinevaid kiud-, park- ja värvaineid ning mineraalühendeid. 

LOODUSLIK

Vaatamata hapule maitsele on pohlades rohkesti suhkruid, ligikaudu 10-12%. Erinevatest suhkrutest on pohlades kõige rohkem fruktoosi, mis teadupärast on kõige magusam suhkur. Lisaks suhkrutele ja hapetele sisaldavad valminud pohlad veel ka valke ja minimaalselt rasvu. .

TERVISLIK

Pohlad hõlbustavad ühtlasi ka seedimist ja soolestiku talitlust. Oluline on seegi, et pohlamarjadel on teatud ravitoime näiteks reuma ja liigestehaiguste, seedehäirete ning hingamisteede haiguste tohterdamisel. Pohlade kõige tuntumaks koostisosaks on bensoehape. Bensoehappel ja tema sooladel on nii mikroobe hävitav kui ka nende elutegevust pärssiv toime. 

PUNANE

 Jäätis, supid, moosid, maiustused, salatid on road, milles kuivatatud pohli hea kasutada on. Kuivatatud pohladest saad valmistada teed või teha erinevaid teesegusid. Lihtne, mugav ja maitsev.

Korduma kippuvad küsimused kuivatatud punapeedi kohta?

Kas kuivatatud peedile on lisatud töötmise käigus aineid?

Lisaaineid ei ole, tegemist on 100% puhta ja naturaalse tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kas kuivatatud punapeeti on võimalik kasutada suppides?

Muidugi! Lisades supile kuivatatud peedikraanuleid, saab supp mõnusa värskele peedile sarnaneva maitse ja ka ilusa loodusliku punase tooni.

Kas peet on Eesti päritolu?

Omatoodangus eelistame alati Eestis kasvatatud toiduaineid. Peedi tarnivad meile kolm Virumaa talunikku.

Close
Toiduainete kuivatamine, jahvatamine ja pakendamine © Copyright 2021. Kõik õigused kaitstud Tootmistugi OÜ
Close