Kõrvitsakrõpsud

KÕRVITSAKRÕPSUD – TERVISLIK SNÄKK

Kõrvitsakrõpsud on täiesti vastupandamatud ja tervislikud snäkid vahepalaks või hommikupudru peale

Üks tass purustatud kõrvitsat sisaldab 200% A vitamiini soovituslikust päevanormist. Kõrvits on rikas beeta-karoteenist, mis on kasulik nägemisele, parandab naha kahjustusi ja tõstab organismi immuunsust.

Kõrvits on looduslik L-trüptofaani ehk loodusliku antidepressandi allikas. See on looduslik aminohape, mida keha saab proteiinirikkast toidust. L-trüptofaan võib aidata leevendada ärevushooge, unetust ja vähendada depressiooni.. 

 

MAGUS JA MAITSEV

Kõrvitsakrõpsud on ideaalne asendamaks tavalisi kartulikrõpse ja snäkke. Ilus värv, tervislikkus ja looduslik magusus teevad kõrvitsakrõpsudest ka laste lemmiksnäkid. Lisa kõrvitsakrõpse erinevatesse küpsetistesse  – näiteks kookide ja muffini taigna sisse. Annab värvi, tekstuuri ja looduslikku magusust.

TERVISLIK KAALULANGETAJA

Aitab kaalu langetada: Üks tass kõrvitsat annab umbes 7 grammi kiudaineid. Soovitatud päevadoos on 20 – 35 grammi. Kiudained on taime rakuseinte ehitusmaterjal, mis ei anna meile energiat. Kiudained mõjutavad soodsalt meie seedesüsteemile ning aitavad hoida kaalu kontrolli all.

NAHA TERVENDAJA

Naha tervendaja – kõrvits on suurepäraseks karoteenide, asendamatute rasvhapete ja vitamiinide A, C ja E allikas. Beeta-karoteen on suurepärane vahend vananemise vastu, neutraliseerides vabu radikaale ja võideldes kortsude tekke vastu. Asendamatud rasvhapped pakuvad kaitset kõrge vererõhu vastu ja parandavad naha elastust. Vitamiinid A, C ja E aitavad puhastada ja niisutada nahka.

Kas kuivatatud kõrvitsakrõpsudele on lisatud töötlemise käigus lisaaineid?

Lisaaineid ei ole, tegemist on 100% puhta ja naturaalse tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada töödeldavale tootele ega ka lõppproduktile säilivust tagavaid aineid.

Kas kuivatatud kõrvitsat on võimalik kasutada suppides?

Muidugi! Lisades supile kuivatatud kõrvitsakrõose saab supp juurde mõnusat magusat kõrvitsamaitset ja ilusat erksat värvi

Kas kuivatatud kõrvits on Eesti päritolu?

Omatoodangus eelistame alati Eestis kasvatatud toiduaineid. Kuivatatud kõrvitsakrõpsud on toodetud Eestis kasvsatatud kõrvitsatest. 

Close
Toiduainete kuivatamine, jahvatamine ja pakendamine © Copyright 2021. Kõik õigused kaitstud Tootmistugi OÜ
Close