Dried Blueberries

Kuivatatud mahe mustikas

PUHAS EESTI MAITSE

Eestis kasvatatud, Eestis töödeldud, Eestis kuivatatud.

Mustikad on rikkad antioksüdantide poolest. 100 grammist mustikatest saame keskmiselt 40 mg C-vitamiini, lisaks veel B-grupi vitamiine, karotenoide ja muid kasulikke aineid. 

Mustikate söömine tugevdab organismi ja inimese immuunsüsteem on haiguste vastu tugevam

LOODUSLIK MUSTIKAS

Mustikas on eestlaste üks armastatumaid metsamarju. Lisaks uhkele välimusele ja suurepärasele maitsele on sellel looduse imemarjal ka raviomadusi.

TERVISLIK MUSTIKAS

Mustikate söömine võib pakkuda kaitset kõrge vererõhu vastu. Inimesed, kes söövad vähemalt ühe portsjoni mustikaid nädalas, alandavad kõrgevererõhutõve tekkimise riski 10% võrreldes nendega, kes mustikaid ei söö

MUSTIKAS JA NÄGEMINE

Mustikad leevendavad silmade väsimust, aitavad silmadel paremini kohaneda erinevate valgustingimistega, väldivad kanapimeduse tekkimist ja toovad kergendust neile, kes kannatavad lühinägelikkuse all.

Kas kuivatatud mustikale on lisatud töötmise käigus aineid?

Lisaained ei ole, tegemist on 100% puhta ilma lisanditeta tootega. Meie kuivatustehnoloogia põhineb meetodil mis võimaldab kiirkuivatust, mille tulemusena ei ole vaja lisada mustikatel säilivust tagavaid aineid.

Kuidas kuivatatud mustikaid kasutada?

Kuivatatud mustikamarju saab kasutada tee valmistamiseks.  Kuivatatud mustikad sobivad hästi kookidesse, muffinitesse ja teistesse küpsetistesse. Samuti sobib kuivatatud mustikas  smuutidesse, jogurtisse, hommikuputrude valmistamiseks. 

Kas mustikad on Eesti päritolu?

Jah, kuivatatud mustikad on kasvanud ja korjatud Eestis. 

Close
Food drying, grinding and packaging © Copyright 2021. All rights reserved Tootmistugi OÜ
Close